باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

وب سایت و اپلیکیشن و پوز هوشمند باشگاه مشتریان


مسلما بزرگترین ارزش یک کسب و کار اعتماد مشتریان آن می باشند، پس نگهداری این اعتماد و ارزش گذاری و پاسخ دهی  به این اعتماد باید سرلوحه کسب و کارتان قرار گیرد و که این موضوع نیازمند ابزارآلات خاص می باشد.

برای ارج نهادن به مشتریانتان ما باشگاه مشتریان را پیشنهاد میدهیم ، باشگاه مشتریان یک خدمت منحصر به فرد می باشد که به مشتری مداری کسب و کار الکترونیک شما کمک بسزایی مینماید.

علاوه بر این ، تحقیقات بازاریابی نشان داده است که هزینه جذب یک مشتری جدید 10 برابر حفظ یک مشتری قدیمی می باشد . پس در صورتی که بتوانید از خرید آنلاین و یا رزرو خدمات مشتری و ...  تقدیر نمایید مسلما مشتری مجدداً از شما خرید خواهد کرد و به یک مشتری دائمی تبدیل خواهد شد.

هدف از ایجاد باشگاه مشتریان جذب مشتری حداکثری و تشویق به خرید و دریافت خدمات مجدد توسط مشتری از سیستم های فروشگاهی و یا رزرواسیون چه در خرید های حضوری و چه در خرید های الکترونیک می باشد.
مشتری در باشگاه مشتریان به ازای هر عمل خود از پرداخت هزینه ، ثبت نام ، معرفی به مشتریان دیگر ، درج نظر و ... امتیاز مشخصی را دریافت خواهد نمود که در صورت رسیدن به امتیاز مشخص می تواند از جوایز و امتیازاتی که شما برای آن سطح در نظر گرفته اید استفاده نماید .

این امکان هم برای خرید های حضوری و هم برای خرید های الکترونیک میسر است و در صورتی که شما هر دو سیستم فروش را داشته باشید می توانید با یکپارچه سازی این امکان مشتریان حضوری خود را به خرید غیر حضوری نیز تشویق نموده و روز به روز به توسعه کسب و کار خود کمک کنید.

سامانه جامع باشگاه مشتریان ما با امکان یکپارچه سازی های خرید های حضوری و الکترونیک مشتریانشان میتواند تمامی نیازهای مشتری مداری را به صورت کامل بر طرف نماید تا با خیال آسوده به توسعه کسب و کار خود بپردازید.

از دیگر امکانات باشگاه مشتریان میتوان به موارد ذیل اشاره نمود.

  • دسته بندی شرایط مختلف جهت کسب امتیاز 
  • تعریف پلکان جوایز و تعریف جوایز گوناگون در هر پله ( فیزیکی-کد تخفیف و ... )
  • امکان عضویت به کد اعتبار سنجی پیامکی
  • دریافت اطلاعات دلخواه در مرحله عضویت از کاربر
  • ارائه کد معرف جهت کسب امتیاز در قبال عضویت دیگران به کاربران
  • مشاهده امتیازات کسب شده و انتخاب جوایز
  • امکان اتصال به پوز های هوشمند جهت امتیاز دهی به مشتریان حضوری در قبال خرید های حضوری
  • و ...

برای مشاوره رایگان و راه اندازی سامانه باشگاه مشتریان همین الان با ما تماس بگیرید یا درخواست مشاوره خود را ثبت نموده تا در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند.