فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

طراحی وب سایت و اپلیکیشن فروشگاهی


امروزه بسیاری از مشاغل با توجه به افزایش هزینه ها، شدت گرفتن رقابت، جذب مشتری از خارج از محیط های نزدیک به محل کار حقیقی شان و ... نیازمند ارائه محصولات خود در قالب یک فروشگاه اینترنتی به مشتریان خود هستند.
ما برای رفع این دست از مشکلات فروشگاه اینترنتی با خدمات منحصر به فردی را به شما ارائه مینماییم .

شما میتوانید با فروشگاه اینترنتی ما بر بستر وب سایت با هدف جذب مشتری و یا راه اندازی یک اپلیکیشن فروشگاهی با هدف ایجاد دسترسی راحت تر به حفظ مشتری اقدام نمایید.
با وب سایت و اپلیکیشن فروشگاهی میتوانید به صورت نامحدود محصولات و کالا های خود را در دسته بندی های مختلف همراه با توضیحات کلی، درج مشخصات فنی،قیمت و همچنین نقد و بررسی با تصاویر مختلف در فروشگاه اینترنتی خود درج نمایید.

شاید شما نگران تغییر قیمت و یا اتمام کالا باشید !!! برای این نگرانی شما هم راهکاری در نظر گرفته ایم.
پنل مدیریت فروشگاه اینترنتی که برای شما ایجاد می کنیم بسیار راحت بوده که شما به راحتی می توانید قیمت کالا و یا تعداد موجودی کالا را در سیستم درج نموده تا در صورت درخواست از طرف مشتری بعد از ورود به سبد خرید و انتخاب شیوه ارسال آن و با پرداخت هزینه به صورت آنلاین از تعداد موجودی تعریفی شما کسر شده و در قسمت فاکتورهای پرداخت شده ثبت سفارش مشتری درج می گردد.

همچنین برای توسعه فروش اینترنتی خود، شما می توانید بدون محدودیت کد تخفیف تولید کنید و در اختیار مشتریان خود قرار دهید تا به خرید اینترنتی از فروشگاه شما تشویق شوند.
امکان جستوجو محصولات در عنوان و توضیحات یکی دیگر از امکانات کاربردی می باشد که برای این سیستم در نظر گرفته شده است . برای هر محصول علاوه بر امکان ذکر شده ، شما میتوانید کلمات کلیدی را ثبت نموده تا از طریق جستوجو گوگ،ل کاربر به وب سایت شما دسترسی پیدا کند و جزو مشتریان شما شود. از دیگر امکانات کاربردی فروشگاه اینترنتی این مرکز درج تگ برا افزودن اطلاعاتی همچون برندها، دسته های مصرفی و ...  می باشد که کمک شایانی به کاربر برای رسیدن به نتیجه مطلوب تر خواهد نمود.
شما علاوه بر داشتن فروشگاه اینترنتی با قابلیت عرضه محصولات به صورت آنلاین، نیازمند یک سیستم مدیریت آماری از میزان فروش ها، فاکتورها، محصولات و ... می باشید که ما برای آن هم سیستم جامع آماری در به شما ارائه می نماییم.

یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد فروشگاه اینترنتی ما ایجاد دسترسی از طریق API  جهت اتصال سایر سامانه ها از جمله وب سایت های استعلام گیری قیمت ( ترب و ایمالز و ... ) و همچنین اتصال سیستم های حسابداری و حتی پوزهای هوشند به این فروشگاه اینترنتی می باشد که این امکان برای گستر کسب و کار شما بسیار ضروری بوده و ما آماده ارائه این سرویس ها به شما هستیم.
تمامی این امکانات جهت راحتی و سهولت در ایجاد یک فروشگاه اینترنتی برای شما مهیا شده تا بتوانید راحت تر، سریع تر و کم هزینه تر محصولات و کالاهای خود را در قالب یک فروشگاه اینترنتی چه به صورت وب سایت فروشگاهی و چه به صورت اپلیکیشن فروشگاهی عرضه نمایید.

جهت دریافت مشاوره و دریافت لیست کامل امکانات فروشگاه اینترنتی ما تماس حاصل فرمایید.