نوبت دهی و رزرو آنلاین

نوبت دهی و رزرو آنلاین

وب سایت و اپلیکیشن نوبت دهی و رزرو آنلاین


ایجاد سامانه نوبت دهی و رزرو آنلاین می تواند یک خدمت خاص و منحصر به فرد در خدمات الکترونیک کسب و کارتان باشد.احترام به وقت مشتری و کسب و کار خودتان ، نشانه پرستیژ تجاری شماست.
مسلماً پذیرش و یا ارائه خدمات به مشتریان با وقت قبلی علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت مشتری امکان برنامه ریزی جهت توسعه کسب و کار را به شما خواهد داد.

رزرو یک اتاق در یک هتل یا بوم گردی ، رزرو وقت و نوبت از یک پزشک و یا آرایشگر ، ارائه خدمات تعمیرات ، رزرو میز در یک رستوران یا کافه، درخواست خدمات نظافتی و یا حتی درخواست یک پرستار ، رزرو تالار و سالن همایش و یا رزرو خودرو و ابزارآلات و ... به راحتی قابلیت اجرا و پیاده سازی با توجه به مدل کسب و کارتان در یک وب سایت جامع و یا یک اپلیکیشن تلفن همراه را دارد.


 شما می توانید با داشتن سیستم نوبت دهی و رزرو آنلاین ما بعد از مشخص نمودن  مدل خدمت خود در دسته بندی های مختلف همراه با ظرفیت و درج مبلغ و یا مشخص نمودن پیش پرداخت و همچنین درج توضیحات و تصاویر مرتبط همراه با نمایش قوانین و مقررات سامانه نوبت دهی و رزرو آنلاین کسب و کار خود را ایجاد نمایید. کاربر بعد از انتخاب خدمت مورد نظر ، زمان مد نظر خود را انتخاب نموده و در صورت آزاد بودن زمان با تایید و قبول قوانین و مقررات و مشاهده پیش فاکتور رزرو به درگاه بانکی متصل شده و حق العمل و یا پیش پرداخت نوبت آنلاین و یا رزرو آنلاین را پرداخت نموده و ووچر خود را دریافت می نماید.
از دیگر امکانات این سامانه پنل مدیریت با امکان کاربری بسیار ساده می باشد که مدیر توانایی اعلام پر بودن خدمات را در بازه های مد نظر را خواهد داشت علاوه بر امکانات، گزارشات کامل آماری از نوبت ها و رزرو های انجام شده، فاکتورهای پرداخت شده و ... در پنل مدیریت در نظر گرفته شده است.

همچنین میتوان در جهت بهبود مدل خدمات نوبت دهی و رزرو آنلاین کسب و کار شما ماژول های کاربردی و قابل ارتقائی از جمله ایجاد فرم های مختلف در حین عملیات رزرو جهت دریافت اطلاعات مخاطب ، ایجاد خدمت نوبت دهی و رزرواسیون متفاوت در تاریخ های مختلف سال ، ایجاد رزروهای موازی با شرایط ویژه و همچنین ایجاد رزرو های همزمان در خدمات های مختلف را برای یک مکان اشاره نمود که مسلما در طراحی سیستم نوبت دهی و رزرو آنلاین همکاران ما مشاوره لازم را به شما ارائه خواهند داد.

از امکانات شاخص سامانه نوبت دهی و رزرو آنلاین ما می توان به امکان ارائه API  جهت اتصال سایر سیستم ها از قبیل سامانه های بیرونی جهت فروش و عرضه خدمات شما و گسترش خدمات شما و همچنین سیستم های حسابداری و حتی پوز های هوشمند اشاره نمود.

جهت دریافت مشاوره و دریافت لیست کامل امکانات سامانه نوبت دهی و رزرو آنلاین ما تماس حاصل فرمایید.