بلیط و کارت اشتراک آنلاین

بلیط و کارت اشتراک آنلاین

وب سایت و اپلیکیشن خرید بلیط و کارت اشتراک آنلاین


دیگر نیاز نیست مشتریان شما در صف باستند و منتظر شوند بلیط ورود به مجموعه شما را تهیه کنند و یا حتی دیگر نیاز نیست نگران بلیط های تقلبی و یا معدوم نشده خود باشید.
ما در این سرویس به شما کمک میکنیم تا شما بتوانید با قدرت بیشتری به فروش بلیط مجموعه خود بپردازید و علاوه بر توسعه فروش و بازاریابی خود امکانات مدیریتی ویژه ای به شما ارائه خواهیم کرد.
با داشتن سامانه بلیط الکترونیک و کارت اشتراک آنلاین شما می توانید تمامی مشکلات خود را حل نموده و مجموعه خود را بهتر مدیریت نمایید.

سامانه بلیط الکترونیک علاوه بر مدیریت مشتریان حضوری شما، می تواند امکان بازاریابی و توسعه فروش در دنیای مجازی را برای شما ایجاد نماید تا بتوانید از حداکثر ظرفیت مجموعه خود در کسب درآمد استفاده نمایید.

دیگر مهم نیست که مشتریاتان از شما بلیط را حضوری خرید می کند و یا از وب سایت و اپلیکیشنتان . هر دو را ساپورت می کنیم.همچنین شما با داشتن این سامانه بلیط الکترونیک خیالتان کاملا راحت خواهد بود چرا که تمامی بلیط ها چه بلیط های صادر شده به سبک حضوری چه بلیط های الکترونیک همه به صورت یکپارچه و با متود رمز نگاری بلاک چین تولید خواهند شد و امکان تقلب به صفر خواهد رسید و کاربر با خیالت راحت از خدمات شما استفاده خواهد نمود.

امکان تعریف و تفکیک مدل های مختلف بلیط و ایجاد قواعد مختلف در شرایط استفاده از هر مدل بلیط از مزایای ویژه سامانه بلیط الکترونیک و کارت اشتراک آنلاین ما می باشد . به عنوان مثال شما یک کارت اشتراک 10 جلسه برای شرکت ایکس تولید کرده اید. شخص استفاده کننده فقط و فقط می تواند در شرایطی که مشخص نموده اید از آن بلیط الکترونیک استفاده نماید.

همچنین امکان صدور بلیط با پوز های هوشمند جهت یکپارچه سازی و کاهش هزینه های مدیریتی طراحی گردیده که شما میتوانید با حداقل هزینه تمامی امکانات را به صورت یکجا و یکپارچه داشته باشید.از دیگر امکانات سامانه بلیط الکترونیک ، امکان ابطال الکترونیک بلیط ها می باشد که این روش با ابزار های مختلف از جمله گیت های تردد خودکار، پوزهای هوشمند، بارکد خوان های ایستا، اپلیکیشن های خاص سامانه و حتی از پنل های مدیریتی میسر می باشد که این موارد علاوه بر ارائه آمار دقیق از میزان درآمد و میزان استفاده مشتریان از مجموعه شما امکان تقلب را به صفر می رساند.

یکی از امکان منحصر به فرد سامانه بلیط الکترونیک امکان ارائه API جهت فروش و بازاریابی بلیط الکترونیک به مجموعه های دیگر می باشد.

جهت دریافت مشاوره و دریافت لیست کامل امکانات سامانه بلیط الکترونیک و کارت اشتراک ما تماس حاصل فرمایید.