N-Group

N-Group


امروزه به دليل رشد روز افزون صنعتو تجارت و همچنين تشديد فضای رقابتی بين کسب و کارها، فعالان هر حوزه سعی در توسعه بازار خود و حضور در بازارهاي جدید را دارند؛
علاوه براين آمور مربوط به حفظ و نگهداری دفاتر کاری و البته عدم وجود راه کارهاي بهينه شده، جهت مديريت مشتريان و چگونگي ارتباط با مشتريان، مشکلات متعددي براي کسب و کارها ايجاد نموده است. 
ورود به بستر تجارت الکترونيک، ضمن امکان توسعه بازار در مقياس جهانی، امکان مديريت مشتريان، مديريت مسير مشتری، مديريت موجودي و کالاها و... را نيز به واسطه سيستم هاي تخصصي فراهم نموده است.

مرکز N-Group  به عنوان بازوی فني گروه فن آوران اطلاعات گندم، با به کار گرفتن نيروهاي متخصص و خلاق سعي در ارائه راهکارهای بهينه و کارآمد در جهت توسعه، بهبود و ارتقا عملکرد کسب و کارها در بستر اينترنت داشته است.


در این راستا خدماتي شامل طراحی سرويس اطلاع رسانی ، فروشگاهی، سيستم نوبت دهی و رزرو کاملا آنلاين و سيستم خريد بليط و کارت اشتراک آنلان تحت پلت فرم های وب سايت و اپليکيشن و پوزهای هوشمند به کسب و کارها ارائه ميشود. همچنین  در راستای مشتری مداری امکانات پیشرفته ای مانند باشگاه مشتریان نیز ارائه می شود.

جهت دریافت مشاوره های لازم و یا کسب اطلاعات بیشتر انتخاب نمایید.