وب سایت و اپلیکیشن فروشگاهی

وب سایت و اپلیکیشن فروشگاهی


 همان طور که گفته شد بعد از راه اندازی دفترکار خود در دنیای مجازی، در گام دوم تجارت الکترونیک، ارائه خدمات به صورت الکترونیک اهمیت و جایگاه ویژه ای  پیدا می کند.
یکی از این خدمات شاخص ، ارائه خدمات فروش آنلاین محصولات و خدمات بر بستر وب سایت و یا اپلیکیشن تلفن همراه می باشد که بسیاری از مشاغل با توجه به افزایش هزینه ها ، شدت گرفتن رقابت ، جذب مشتریان در خارج از محیط های نزدیک به محل کار حقیقی شان و ... نیازمند ارائه این خدمت به مشتریان خود هستند.
ما برای رفع از این دست از مشکلات فروشگاه آنلاین یا فروشگاه اینترنتی با خدمات منحصر به فردی را پیشنهاد می دهیم.
شما با داشتن وب سایت و اپلیکیشن فروشگاهی میتوانید به صورت نامحدود در دسته بندی های مختلف کالاهای متفاوتی را تعریف نمایید که هر کالا و یا هر محصول می تواند شامل توضیحات کلی ، مشخصات فنی و یا حتی تصاویر مربوط به آن کالا همراه با امتیاز دهی توسط مدیر در این فروشگاه آنلاین شما باشد.
شاید با شما نگران تغییر قیمت و یا اتمام کالا باشید !!! برای این نگرانی شما هم راهکاری در نظر گرفته ایم
پنل مدیریت فروشگاه اینترنتی که برای شما ایجاد می کنیم بسیار راحت می باشد که شما به راحتی می توانید قیمت کالا و یا تعداد موجودی کالا را در سیستم درج نمایید تا در صورت درخواست از طرف مشتری بعد از ورود به سبد خرید و انتخاب شیوه ارسال آن با پرداخت هزینه به صورت آنلاین از تعداد موجودی تعریفی شما کسر شده و در قسمت فاکتورهای پرداخت شده ثبت سفارش مشتری درج می گردد.
همچنین برای توسعه خرید های الکترونیک از فروشگاه اینترنتی خود، شما می توانید بدون محدودیت کد تخفیف تولید کنید و در اختیار مشتریان خود قرار دهید تا به خرید اینترنتی از فروشگاه شما تشویق شوند.
امکان جستوجو محصولات در عنوان و توضیحات یکی دیگر از امکانات کاربردی می باشد که برای این سیستم در نظر گرفته شده است .
همچنین برای هر محصول علاوه بر امکان ذکر شده ، شما میتوانید کلمات کلیدی را ثبت کنید تا از طریق جستوجو گوگل کاربر به وب سایت شما دسترسی پیدا کند و جزو مشتریان شما شود.
از دیگر امکانات کاربردی فروشگاه الکترونیک این مرکز درج تگ برا افزودن اطلاعاتی همچون برند ها، دسته های مصرفی و ...  می باشد که کمک شایانی به کاربر برای رسیدن به نتیجه مطلوب تر خواهد نمود.
حال که شما فروشگاه اینترنتی دارید و محصولات خود را به صورت آنلاین عرضه می نمایید نیازمند یک سیستم مدیریت آماری از میزان فروش ها ، فاکتورها ، محصولات و ... می باشید که ما برای آن هم سیستم جامع آماری در نظر گرفته ایم.
برای دریافت لیست جامع امکانات فروشگاه آنلاین درخواست بدهید