برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی اختصاصی

برنامه نویسی نرم افزارهای مدیریتی ، CRM و MIS و ...


برای یافتن عیب سازمان و رفع آن و یا مدیریت هرچه بهتر نیازمند ابزارالاتی هستید که برای ویژگی های مجموعه شما برنامه نویسی شده باشند.مهم نیست این نرم افزارها در کدام گروه دسته بندی یا در چه پلت فرمی باشند مهم بر طرف کردن مشکل شماست
حتی این نرم افزارها میتوانند ترکیبی از نرم افزارهای فروش، خدمات پس از فروش ، مدیریت مشتری ، مدیریت اطلاعات کنترلی ، آنالیزی و ... باشند که بر اساس نیاز شما کاستوم و اختصاصی سازه شده اند

ارائه مدل میانبر و تسریع کننده نرم افزاری در رفع عیوب سازمانی و مدیریت بهینه که توسط کارشناسان این مرکز ارایه می شود تماماً با دانش فنی و بومی با هسته متمرکز برنامه نویسی شده توسط متخصصان این مرکز، برنامه نویسی و تحویل مشتری می گردد.

این هسته متمرکز این قابلیت را ایجاد میکند که در صورت وجود هرگونه مشکل و باگ نرم افزاری رفع عیب آن در سریع ترین حالت و با کمترین هزینه صورت پذیرد.

علاوه بر این، برای آسودگی خاطر هرچه بیشتر شما ، به صورت دوره ای و متناوب در بلند مدت سیستم های نرم افزاری و بانک اطلاعات اختصاصی کسب و کارتان را بک آپگیری، پشتیبانی و بروزرسانی می نماییم تا شما با تمام قدرت به فکر توسعه کسب و کارتان باشید.