وب سایت و اپلیکیشن‏ های کاربردی

وب سایت و اپلیکیشن‏ های کاربردی

اطلاع رسانی،فروشگاهی، رزرواسیون، بلیط الکترونیک و ...


آغاز راه تجارت الکترونیک

وقتی شما میخواهید تجارت الکترونیک خود را شروع کنید، پایه ریزی اصولی و درست از مهم ترین اقدامات می باشد.

یک وب سایت یا اپلیکیشن از سامانه مدیریت محتوا (content management system) یا همان CMS ، دامنه ، هاست ، طراحی و امکانات مورد نیاز تشکیل می گردد.

سامانه مدیریت محتوا یاCMS ، همان پایه ریزی ساختمان تجارت الکترونیک شما می‏باشد.هرچه کارایی این CMS بیشتر باشد مسلماً شما با توان بیشتری در فضای رقابتی به توسعه تجارت الکترونیک خود می پردازید.

برای آنکه خیال شما از پایه ریزی ساختمان تجارت الکترونیک کسب و کارتان راحت باشد و بتوانید با خیال راحت به اهداف خود دست یابید، ما با تکیه به دانش نخبگان این سرزمین سامانه مدیریت محتوا یا CMS اختصاصی تولید کرده‏ایم تا در اولین قدم برای تجارت الکترونیک شما گامی استوار برداریم.

از قابلیت های این CMS اختصاصی، می‏توان به توسعه پذیری با قابلیت اتصال به سایر نرم افزارها جهت یکپارچه سازی سیستم‏ها و دوری از سیستم های جزیره‏ای( اتصال به اپلیکیشن های اندروید و iOS ، سامانه مدیریت مشتری(CRM) و ... )، پشتیبانی از پلت فرم‏های مختلف، و مدیریت هوشمند سئو ( Search Engine Optimization) به صورت خودکار اشاره نمود.

گام دوم - ارائه خدمات الکترونیک

در گام دوم برای توسعه تجارت الکترونیکتان مسلماً علاوه بر معرفی و آگهی بخشی به مشتریان خود نیازمند ارائه خدمات تخصصی و امکانات خاص برروی وب سایت و اپلیکیشنتان، مطابق با استراتژی های کسب و کار فعلی خود هستید.

امکاناتی از قبیل فروش آنلاین کالا و خدمات، رزرو نوبت، ارائه خدمات پشتیبانی، سامانه های فعال سازی گارانتی، استعلام گیری و ...

هرکدام از نیازهای تجاری شما با امکاناتی کامل تر از آنچه در ذهن شما میگذرد با توانمندی متخصصان این مجموعه، تماماً از صفر تا صد با دانش روز جهان و استفاده از آخرین تکنولوژی های دنیا برنامه نویسی شده است.

گام سوم-توسعه خدمات الترونیک

مسلماً توسعه بسترهای ارائه خدمات جهت جذب و حفظ حداکثری مشتریان در الویت بعدی شما قرارداد با افزایش پلت فرم های ارائه خدمات این و اتصال این پلت فرم ها به یکدیگر این امکان به شما داده خواهد شد تا با هزینه اپراتوری کم در توان حداکثری باشید

انجام برنامه نویسی تمامی امکانات در این مجموعه و مسلط بودن به کدهای برنامه نویسی شده، این امکان را به شما می دهد تا در صورت لزوم علاوه بر قابلیت ارتقا و توسعه سیستم، امکانات اختصاصی سازی سامانه‏ها و تغییرات مد نظر شما در سیستم اعمال گردد تا در گام سوم آنچه برازنده لباس کسب و کارتان هست را با سایز اختصاصی خود بر تن کنید.

گام چهارم-مشتری در مدار مشتری مداری

حال وقت آن رسیده است که مشتریان جذب شده را در مدار مشتری مداری خود قراردهید ، این عمل باعث خرید مجدد و استفاده از خدمات شما توسط مشتری می گردد. برای این کار نیازمند ابزارآلات قدرتمندی هستید تا مشتری را تشویق به بازگشت و خرید مجدد کند .

ما برای این قسمت از کسب و کار شما هم برنامه داریم

امکاناتی همجون باشگاه مشتریان ، کیف پول الکترونیک و ... جذابیت کسب و کار الکترونیک شما را چند صد برابر خواهد کرد.