استارت آپ ها

استارت آپ ها

مشاوره و راهنمایی، طراحی ، اجرا و پشتیبانی از استارت آپ و ایده شما


اگر ایده ای دارید و نمیدانید از کجا شروع کنید و و یا نیاز به نرم افزارهایی برای راه اندازی ایده خود دارید ما میتوانیم به شما در زمینه مدل کسب و کار ایده شما و همچنین تولید نرم افزارهای استارتاپتان کمک کنیم

بسترهایی برای تولید استارتاپ شما آماده کرده ایم تا بتوانید ایده خود را با حداقل هزینه و زمان با بالاترین کیفیت راه اندازی نمایید.

زمان و هزینه در شروع هر استارتاپی از نکات بسیار مهم است.

بررسی مدل های نرم افزاری و ارائه بهترین پیشنهاد در اجرای استارت آپ های نرم افزاری تخصص ماست که این تجربه را به رایگان در اختیار شما قرار میدهیم.

همچنین در تولید و استقرار ایده و استارت آپ شما تمام تلاش ما بر کاهش هزینه اولیه جهت پیشبرد اولیه ایده و کوتاه شدن مسیر تا نقطه سر به سر می باشد که این امر با ایجاد زیر ساخت های قوی با دانش مختصصان این مرکز میسر شده است

از دیگر خدمات خاص ما برای ایده و استارت آپ شما ، ارائه خدمات سخت افزاری با توجه به داشتن سرورهای اختصاصی می باشد تا در صورت افزایش کاربر استارت آپ شما به صورت انفجاری نگرانی در خصوص حجم هاست ،ترافیک مورد استفاده و قدرت سرورها نداشته باشید .

علاوه بر این در صورت عدم دانش فنی و مدیریت علوم رایانه برای کمک هرچه بیشتر به شتاب دهی ایده و استارت آپ شما،  تیم اختصاصی فنی و برنامه نویسی شما را بعد از رسیدن به نقطه سر به سر راه اندازی ، آموزش و مدیریت می کنیم.