بهینه بودن و امنیت

بهینه بودن و امنیت

در عین دسترسی ساده به محتوا


همانطور که شما حاضر نیستید با یک راهنمای نابلد به سفرهای ناشناخته بروید و میدانید که این کار باعث به خطر افتادن شما می شود، قدم گذاشتن در دنیای تجارت الکترونیک بدون شخصی که ابزارهای تولیدی خود را به خوبی میشناسد و راه های میان بر را میداند، کار بسیار خطرناکی است؛ چرا که اگر از ابزارآلات ناشناخته دیگران استفاده نماید احتمالا در استفاده از آن به مشکل بر می خورد.
بستر اینترنت و دنیای تجارت الکترونیک، حد و مرزی ندارند. این ویژگی همانطور که می تواند عامل موفقیت فعالان در این حوزه باشد، می تواند عاملی برای بروز خطرات امنیتی و حفاظتی نیز باشد. منظور از خطرات امنیتی و حفاظتی مسائلی مربوط به هک وب سایت، استفاده غیر مجاز از هاست وب سایت، وجود و رخنه بدافزار ها، و همچنین عدم بهینگی وب سایت در موتورهای جستجو می باشد.
مرکز نرم افزاری N-Group با طراحی و تولید سیستم های کاملا بومی سازی شده و توسعه یافته به صورت اختصاصی، مانع از ایجاد رخنه های امنیتی و تاثیرگذاری بدافزارها و درنتیجه ارتقا پایداری و کارآیی آنها نیز شده است.
اقدامات امنیتی در طراحی اختصاصی این محصولات، باعث ایجاد مانع و سختی در تعامل با محتوای سیستم برای کاربران نمی باشد و با استفاده از طراحی براساس اصول کاربر پسند بودن (طراحی اصولی ux/ui ) در بخش مدیریت وب سایت، کاربران میتوانند به راحتی با محتوای وب سایت در تعامل باشند.